10 کلسترول غنی ، چاق کننده ، غذاهایی که قلب شما را وادار می کند

اگر می خواهید با یک دوست متخصص قلب یک شوخی خنده دار انجام دهید ، پیوندی به غذاهای زیر برای آنها ارسال کنید و به آنها بگویید که چگونه این کار را انجام داده اید. در حالی که من به اندازه دیگران چیزهای ناسالم را دوست دارم ، فکر می کنم ممکن است فقط با خواندن غذاهای ذکر شده در زیر ، چند پوند وزن اضافه کرده باشم. اگرچه من در مورد افراط در چیزهای ظریف زندگی تردیدی ندارم ، اما اگر قصد خوردن این چیزها را دارید ، می خواهید یک دستگاه دفیبریلاتور را آماده نگه دارید!

شماره 1: کیک جزیره اسمیت

شاید تعجب کنید که چرا یک تکه شکلاتی ظریف ، زیبا و بی گناه در این لیست وجود دارد. علاوه بر این ، این کیک شکلاتی ده لایه تنها حدود 300 کالری دارد ، در حالی که مقدار زیادی برای یک تکه کوچک کیک در مقایسه با برخی از لذتهای مضر که در زیر شرح داده شده است ، چیزی نیست. با این حال ، 26 گرم چربی فوق العاده ای که بین لایه های نه چندان بی گناه خود پنهان می کند ، باعث می شود که در رتبه اول این فهرست قرار گیرد.

شماره 2: نوشیدنی های سس مایونز

من می دانم که مردم سس مایونز را دوست دارند ، و من نیز دوست دارم ، متخصص قلب در مشهد  اما به نظر می رسد که این امر اوضاع را تا حد افراطی پیش می برد. کوکتل مایونز ، آیا آنها بزرگترین چیز بعدی در آمریکا هستند؟ بیایید امیدوار نباشیم زیرا پس از نوشیدن چند مورد از اینها ، چیز بزرگ بعدی روده شما خواهد بود.

شماره 3: هر پر کردن زیر سوندا

کرم سنگ سرد ، اوه چقدر دوستت دارم … قبل از شروع به شاعرانه در مورد زیبایی که سنگ سرد است ، می گویم ، این یک حمله قلبی ناشی از کلسترول در نمای شیرین و شیرین است. اما ارزشش را دارد! سنگ سرد نه تنها به تنهایی کاملاً بی نقص است ، این آفتابگیرها با تمام روکشهای دلپذیر آنها روی هم قرار گرفته اند و بهشت ​​را کمی به زمین نزدیک می کنند.

شماره 4: سوندای غول پیکر

برای کسانی که دارای یک دندان شیرین هستند ، چطور می توانید 90 گالن بستنی ، 10 گالن فاج و توت فرنگی و 30 پوند پکن مصرف کنید؟ اگر این برای شما کافی نیست ، من فکر می کنم ممکن است بخواهید در مورد مشکل پرخوری با شخصی ملاقات کنید.

شماره 5: ساندویچ دو طرفه KFC بین 2 دونات کریسی کرمه

این باید یکی از چاق کننده ترین و سرشار از کلسترول باشد که می توانید با کمتر از 7 دلار دریافت کنید. بدون نان ، دو عدد کیک مرغ سرخ شده ، پنیر و سس مایونز که ساندویچ KFC Double Down است ، بردارید و آن را بین یک جفت دونات براق Kripsy Kreme قرار دهید. حالا این غذای قهرمانان است.

شماره 6: هر چیزی سرخ کرده

می توانید جوراب را سرخ کنید و خوب می شود. حداقل ، این ذهنیت یک زن و شوهر انگلیسی است که در بروکلین مغازه ایجاد کردند. آنها یک غذاخوری دارند که در همه چیز سرخ کرده تخصص دارد. از سیب زمینی سرخ کرده گرفته تا سرخ شده Twinkies و Mars Bars ، ممکن است بخواهید قبل از اینکه به اینجا بروید ، شلوارهای کش دار بپوشید.

شماره 7: شام شاهکلتون

یک شام 6000 کالری با استیک ، خورش و ژامبون 20 اونسی ، یک وعده غذایی مناسب برای پادشاه است. یا همانطور که همنام بود ، ماجراجو. این غذا نیز بدون میلک شیک لازم ، یک لیوان و یک بطری آبجو کامل نخواهد بود.