طراحی وب برای احمق ها

استخدام یک شرکت وب سفارشی برای طراحی مجدد وب سایت مشاغل خود تصمیم بزرگی است. شما سعی می کنید مطمئن باشید که این شرکت مناسب برای شماست و همچنین شما می توانید خواسته ها را برآورده کنید و به روشی که می خواهید بهترین باشد.

از خود نمونه کارهای توسعه وب را بخواهید ، در واقع از آنها بخواهید شواهدی را ارائه دهند که آنچه را که به شما نشان می دهند انجام داده است ، زیرا نمونه کارها می توانند از منابع دیگر در اینترنت کپی شوند.

راه حل: با اصول اولیه شروع کنید. همانطور که قبلاً پیشنهاد کردم این برنامه نویسی صفحه وب است. وقتی به سطح مهارت اساسی در HTML رسیدید ، باید به آن پیوسته باشید. فناوری هایی که شما کاملاً باید در آنها مهارت داشته باشید CSS و Java Script هستند. CSS به عنوان شیوه نامه های آبشار نیز شناخته می شود و از آن برای ایجاد وب سایت استفاده می شود و همچنین از زمانی که طراح طراحی سایت وب شما بخواهد احساس می کند. از جاوا اسکریپت باید برای ایجاد جلوه های پویا در سایت گسترده استفاده شود ، به عنوان مثال انتخاب مجدد.

هنگامی که شخصی گزینه های شما را محدود کرد ، چند شرکت طراحی وب که کار آنها معمولاً تحت تأثیر قرار گرفته است را به همراه یک تماس تلفنی یا حتی ایمیل شروع کنید. قضاوت کنید که چه مدت طول می کشد تا خاص شما را به شما برساند – زیرا نوعی مشتری باید خیلی سریع این کار را انجام دهد. آیا پاسخی که به سادگی دریافت می کنید مفید است و آیا نماینده می تواند به س questionsالات مورد نیاز پاسخ دهد؟ اگر پاسخ منفی است ، به جستجو ادامه دهید.

دستیابی به اطلاعاتی را که دوست دارید برای شخص ساده کنید. صفحات وب خود را در تبلیغات ، بسته های ویژه و پنجره های بازشو قرار ندهید. فکر کنید بازدید کنندگان شما چه چیزی را می خواهند به مردم تحویل دهند. اگر می خواهید آن را تأمین کنید پس از جلب اعتماد آنها این کار را انجام دهید ، داده و سپس بگیرید.

طراحی وب سایت این است که می دانید آنها متن ساده دیگری به بازدیدکنندگان نمی دهند. مطابق شاه بلوط بروید “زیبایی به طور مداوم چشم را در بیننده بهبود می بخشد”. در اینجا بیننده بازدید کنندگان بسته بندی شده ای است که قصد طراحی آن را دارید. به عنوان روشی که یک طراح وب سایت ماهر ، شما باید مهارت های لازم را برای ایجاد گرافیک ، رنگ و اشکال درجه یک و جذاب کاملاً مناسب برای تسلط بر نرخ بهره مشتری همراه با جلب توجه او به مهمترین بخشهای شما ، به شما تسلط داشته باشد. وب سایت شما وظیفه شما به عنوان یک طراح سایت تجاری باید استفاده از رنگ ، متن و گرافیک و در نتیجه ایجاد یک چیدمان بصری ، آرم ، بنر و سیستم دکمه ای باشد.

مکان: فردی به جای اینکه طراح اینترنت شما در فاصله رانندگی مستقر شود ، یا این موضوع برای شما از کجا مستقر است مهم است؟ این قطعاً سوالی است که باید بپرسید. این اطلاعات کوچک به شما کمک می کند تا جستجوی شما محدود شود. ما با چندین شرکت طراحی همکاری کرده ایم که شما کشف خواهید کرد. برخی از طریق کشور و برخی دیگر در شهر ما واقع شده اند. هر ذهن در شرکت های طراحی در سراسر استرالیا مدیریت می کنند. اگر آنها با توجه به بودجه یا مشتریان ما کاملاً مناسب باشند ، ما این کار را خواهیم کرد. اگر نسبت به آنها دیوانه نباشیم ، داشتن یک شرکت در شهر خودمان را مجبور نمی کنیم.

اگر علاقه مند به یافتن و استخدام راهنمای حرفه ای در زمینه طراحی وب هستید ، این سه نکته باید به شما کمک کنند. هیبریدها به اطلاعاتی بیش از این نکات نیاز دارند ، اما نکته خوب این است که بسیاری از آنها ناشی از درک اساسی از آنها است. حتی اگر در استخدام یک شرکت عجله دارید ، بسیار مهم است که شخص حداقل از 3 نکته بیشتر استفاده کند. در هنگام استخدام یک شرکت توسعه وب با هزینه کم اشتباه می کنید ، در واقع عاملی نیست که به خوبی بتوانید آن را برطرف کنید. در مجموع ، اشتباهات منجر به از دست رفتن پول و وقت شما می شود.